5 powodów, dla których warto odwiedzić klinikę laserową

5 powodów, dla których warto odwiedzić klinikę laserową

Leczenie laserowe jest od kilku lat popularną formą medycyny estetycznej. Jednak dopiero niedawno stało się ono głównym nurtem, a obecnie niewiele osób na świecie nie słyszało o leczeniu laserowym.

Leczenie laserowe jest trwałe

Jeśli skorzystasz z renomowanego salonu, gdzie personel doskonale wie co robi, możesz mieć pewność, że wykonany zabieg będzie trwały, a Ty będziesz się cieszyć lepszym wyglądem przez długi czas.

Najlepszy sposób radzenia sobie z trądzikiem lub zmarszczkami

Trądzik jest problemem widocznym u młodych jak i dorosłych. Czy wiesz, że prawie wszystkie przypadki trądziku mogą być powiązane z istnieniem mieszków włosowych blokowanych przez sebum, martwe komórki skóry i bakterie? Mieszek włosowy nie może oddychać, co czyni go bardzo zamkniętym.

Teraz, pomnóż to na swojej twarzy i pomyśl o zmarszczkach. Zmarszczki powstają z powodu braku tlenu i krwi w tkance skórnej. Leczenie laserowe jest najlepszym sposobem radzenia sobie z trądzikiem i zmarszczkami, ponieważ przebija maleńkie otwory w każdym mieszku włosowym lub zmarszczce, dzięki czemu powietrze, tlen i krew mogą ponownie dotrzeć do skóry.

Zobacz też: Wszystko o szczoteczce sonicznej

Różne rodzaje leczenia

Istnieją różne rodzaje laserów. Powszechnie stosowane lasery do leczenia trądziku są pikosekundowy laser impulsowy (CoolGlide) i laser erbowy (Er: YAG). Procedury wykonywania zabiegów takimi sprzętami są regulowane przez odpowiednie organy nadzorowane przez państwo.

Relaksujące doświadczenie

Kliniki laserowe nie muszą powodować u Ciebie stresu. Spróbuj odwiedzić lokalną klinikę, która oferuje dyskrecję i ma doskonałą reputację w zakresie obsługi klienta.

Zabieg może pomóc napiąć i podnieść skórę. Naturalny lifting twarzy, który nie wymaga żadnej operacji ani rekonwalescencji – jest bezbolesny i relaksujący. Po zabiegu można wrócić do pracy bez widocznych oznak leczenia laserowego.

Szybki i łatwy do uzyskania efekt

Przed pojawieniem się leczenia laserowego, trzeba było wielu odwiedzin w klinikach dla inwazyjnych procedur chirurgii plastycznej, które mogły trwać godzinami lub nawet dniami.

Leczenie laserowe jest jednak inne: sama procedura trwa mniej niż godzinę. Jest stosunkowo niedroga w porównaniu z innymi zabiegami estetycznymi dostępnymi obecnie na rynku. Nie ma żadnych nacięć, co oznacza brak ryzyka powstania blizn lub zakażeń, a co najlepsze, można wrócić do codziennego życia praktycznie natychmiast.

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments