Lakiery hybrydowe 3w1 – co to takiego?

Lakiery hybrydowe 3w1 – co to takiego?

Czy wiesz, czym są lakiery hybrydowe 3w1? Do czego służą i jak należy je stosować? Odpowiedzi na te, a także inne pytania znajdziesz w naszym poradniku!

Czym są lakiery 3w1?

W ostatnich latach coraz wyraźniej widoczny staje się trend, w którego ramach kobiety samodzielnie próbują swoich sił w manicure hybrydowym. Wynika to oczywiście z kilku czynników. Robienie sobie paznokci w domu to spore oszczędności, i to nawet biorąc pod uwagę koszty zakupu całego sprzętu. Okazuje się bowiem, że wszystkie urządzenia i akcesoria zwracają się już nawet po kilku manicure. Poza tym nie musisz wtedy czekać na termin u kosmetyczki – po prostu siadasz do pracy i robisz paznokcie. Oczywiście potrzeba nieco czasu, aby nabyć niezbędne umiejętności, nie jest to jednak nadzwyczaj trudne i już po kilku próbach na pewno będziesz sobie doskonale radziła. Lakiery hybrydowe cechują się doskonałą trwałością, co bezpośrednio wpływa na ich popularność, problematyczna bywa jednak sama procedura ich nakładania – każdy preparat trzeba osobno utwardzać. Dlatego też rosnącym zainteresowaniem cieszą się tzw. lakiery hybrydowe 3w1. Co to takiego?

Otóż jak słusznie wskazuje nazwa, lakiery hybrydowe 3w1 to lakiery, które łączą w sobie działania bazy pod hybrydę, koloru oraz topu, czyli warstwy zabezpieczającej. W ten sposób nie tylko wydajesz pieniądze na tylko jeden produkt zamiast trzech, ale do tego masz znacznie mniej pracy podczas samego nakładania i utwardzania poszczególnych preparatów, co bezpośrednio skraca czas całego zabiegu. Ujmując zatem inaczej, lakiery hybrydowe 3w1 to oszczędności na wielu polach. Musisz jednak wiedzieć, że lakiery hybrydowe 3w1 zwykle są gęstsze niż tradycyjne lakiery, dlatego też czasem ich równomierne rozprowadzenie może sprawiać nie lada trudności. Zależnie od producenta lakieru zaleca się też, aby na płytkę paznokcia nałożyć np. dwie cienkie warstwy takiego lakieru.

Dla kogo są lakiery hybrydowe 3w1?

Lakiery hybrydowe 3w1 są w pewnym sensie ułatwieniem przy robieniu manicure, musisz jednak wiedzieć, że tego typu produktu nie są dobre dla każdego. Otóż jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z manicure hybrydowym, lakiery 3w1 mogą sprawić Ci wiele trudności. Tę metodę lepiej wypróbować dopiero w momencie, gdy wszystkie nakładane przez Ciebie warstwy osobno są gładkie i idealne. Wtedy możesz spróbować nieco przyspieszyć Twoją pracę za pomocą lakierów 3w1. Kto wie, być może po spróbowaniu tej metody nie będziesz już chciała wracać do „tradycyjnej” hybrydy.

Jak nałożyć lakier 3w1? Najpierw na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia nałóż jedną warstwę i utwardź za pomocą lampy. Następnie nie przemywaj powierzchni i od razu nałóż drugą warstwę, którą również trzeba utwardzić lampą. Nałóż oliwkę na skórki i gotowe – prawda, że proste? Zatem nie czekaj dłużej i do dzieła!

Materiał Partnera

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments