TOP 3 niebanalne pomysły na udaną rocznicę

TOP 3 niebanalne pomysły na udaną rocznicę

Każdy kolejny rok razem to doskonały powód do świętowania. Chwile spędzone w towarzystwie ukochanej osoby są na wagę złota, więc należy koniecznie okazywać wdzięczność przy każdej, możliwej okazji! Zaskocz swoją drugą połówkę i zapewnij jej niezapomniane wrażenia z Prezentmarzeń! Sprawdź, jakie są nasze najlepsze pomysły na udaną rocznicę!

Najlepszy prezent na rocznicę dla Niej

Chcesz zaskoczyć swoją ukochaną podczas idealnej randki z okazji rocznicy? Udowodnij jej, że doskonale pamiętasz oraz dalej kochasz tak samo mocno! Podaruj jej przeżycie, które zapadnie jej w pamięci na długo i pozwoli stworzyć wyborne wspomnienia, które będzie potem opowiadała przyjaciółkom!

Degustacja wina to idealny prezent dla Niej. W czasie spotkania będzie możliwość spotkania interesujących ludzi oraz poznania wielu informacji na temat rubinowego trunku. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany sommelier, który dysponuje ogromną wiedzą na temat produkcji win. Twoja ukochana dowie się, w jaki sposób odpowiednio degustować wino, na co zwracać uwagę kupując je oraz do których potraw pasują poszczególne rodzaje. W czasie spotkania będzie miała też okazję, aby spróbować różnych win: czerwonego, białego, różowego, musującego i wzmacnianego. Pozna ich różnice oraz największe atuty. Niektóre degustacje odbywają się w winiarniach, które dodatkowo można zwiedzić! Dzięki temu posiądzie się kompletną wiedzę na temat drogi, jaką musi przejść winogrono, aby stać się wybornym trunkiem.

Najlepszy prezent na rocznicę dla Niego

Szukasz niezapomnianego podarunku dla Twojego ukochanego? Zaproś go na wyjście zupełnie inne niż wszystkie. Wybierz przeżycie, którego jeszcze nigdy nie doświadczył i zapewnij emocje! Wybierz voucher na nietypową atrakcję, która będzie prawdziwym spełnieniem marzeń!

Lot w tunelu aerodynamicznym to przeżycie dla Niego, które dostarcza niezapomnianych wrażeń. Pod wysokim na kilka metrów tunelem znajduje się ogromna turbina, która wytwarza tak silny wiatr, że unosi on człowieka do góry! Te nietypowe warunki pozwalają na odczucia podobne do tych, które towarzyszą skokom spadochronowym. W miarę, jak nabiera się wprawy, można wykonywać w tunelu różne akrobacje i ciekawe figury, które robią niesamowite wrażenie! Lot w tunelu aerodynamicznym to świetna przygoda dla każdego. Atrakcja jest na tyle bezpieczna, że mogą w niej uczestniczyć już kilkulatki! Kilka minut, które spędza się w środku, w zupełności wystarczy do nasycenia się emocjami. Podaruj wrażenia, o których Twój ukochany nawet nie marzył i pozwól mu cieszyć się życiem!

Najlepszy prezent na rocznicę dla Dwojga

Wybierzcie się razem na najlepszą randkę z okazji rocznicy, jaką można sobie wymarzyć! Podaruj swojej połówce emocje, dzięki którym to wyjście będzie jednym z najlepszych w życiu. Nietypowy pomysł na udaną rocznicę to nie tylko wspólne chwile, ale też prawdziwa radość. Pokaż ukochanej osobie, jak bardzo Ci na niej zależy i zabierz na wyszukane wyjście! Sprawdź nasz pomysł na najlepszy prezent dla Dwojga.

Kolacja w ciemności to wyjście jedyne w swoim rodzaju. Sam posiłek jest jedynie elementem tego niesamowitego wyjścia. To owiane aurą tajemniczości miejsce dostarcza niezapomnianych wrażeń, które na długo zapadną w pamięć. Kolację w ciemności można zjeść w kilku największych miastach Polski. Na sali nie ma żadnego źródła światła – nawet świec! Kelnerzy zaś są albo wyposażeni w noktowizory, albo są osobami niewidomymi. Zadaniem uczestników jest poradzenie sobie z jedzeniem bez użycia narządu wzroku oraz odgadnięcie składu potrawy! Posiłek będzie składał się z przystawki, dania głównego i deseru oraz napoju. Czy odważycie się podjąć wyzwanie? Zabierz ukochaną osobę na randkę w ciemności!

Tę rocznicę zaplanujcie w niebanalny sposób i pokażcie sobie nawzajem, jak bardzo zależy Wam na sobie. Podarujcie sobie emocje, które uatrakcyjnią ten dzień i pozwolą Wam spędzić trochę czasu we Dwoje w nietypowych okolicznościach. Sprawdź pełną ofertę Prezentmarzeń i ciesz się każdym dniem z ukochaną osobą!

Materiał Partnera

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments